Fit in Shine ‘hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi!

Nisan 4, 2020 0 Yazar: admin

‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı.

Son teknoloji fitness aletleri ve konuklarına çok çeşitli güzellik hizmetleri sunmak için yola çıkan Fit In Shine, 26 Haziranda gerçekleştirdiği lansmanla davetlilere hizmetlerini tanıttı. Şehrin karmaşasından uzak ve huzurlu bir lokasyonda kapılarını açan yaşam merkezi Fit In Shine’ın kurucusu Tuğba Karahan, hayatı güzelleştirmenin inceliklerini anlattı.

Değişim 26 Haziran’da başladı!

26 Haziran’da startını veren yaşam merkezinde diğer fitness aletlerine oranla 3 kat daha hızlı zayıflama imkanı sağlayan yürüyüş bandı, 2.500 yıllık uzak doğu masaj tekniğini teknoloji ile birleştiren masaj aleti, kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı devrimsel zayıflama cihazı katılımcılardan büyük ilgi gördü. Özellikle masaj aleti katılımcıların dikkatini çeken hizmetler arasında ilk sırada yerini aldı.

Fit In Shine’ın kurucusu Tuğba Karahan, yaşam merkezine gösterilen teveccühten memnun olduğunu ifade ederken; cilt bakımından zayıflamaya kadar sırf dış görünüşe değil aynı zamanda ruha da iyi gelecek hizmetleri bir mekânda bir araya getirdiğini söyledi. Ayrıca Karahan, güzel yaşama kavramını yaygınlaştırmak üzere yaşam merkezini, diğer semtlere de taşımayı amaçladığının altını çizdi. Şehrin keşmekeşinden uzak ama bir o kadar merkezde yer alan yaşam merkezi Fit In Shine, sıcak ve samimi adeta bir ev ortamında keyifli vakit armağan etmek üzere misafirlerine kapılarını açtı!