AXA’dan Faslı ınsurtech DabaDoc’a yatırım

AXA’dan Faslı ınsurtech DabaDoc’a yatırım

Eylül 25, 2018 0 Yazar: admin

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözümler sunup, ürün ve hizmetlerini onların ayağına götüren Fibabanka, döviz alım satım platformu FibaFix’i tüzel müşterilerinin hizmetine sunuyor.

FibaFix ile müşteriler, döviz alım satım işlemlerinde en cazip kur oranlarından faydalanarak aynı gün takaslı işlem yapabiliyor. FibaFix‘in herhangi bir kurulum ücreti bulunmuyor.

Fibabanka, FibaFix ile müşterilerinin piyasayı yakından takip edebilmelerini ve hızlı aksiyon almalarını sağlarken operasyonel risk ve yüklerini azaltarak kârlılıklarına katkı sunmayı hedefliyor.

“Londra FX Piyasası bir tık uzaklığında”

FibaFix’in döviz işlemleri takibinde müşterilere yönelik anında ve yerinde teknik destek hizmet avantajı sunmasına vurgu yapan Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı Ömer Gencal, “Zaman günümüzün en değerli şeyi. Saniyelerle ifade edilen dilimlerde kazanılan veya kaybedilen parasal büyüklükler çağımızın bir gerçeği. Bu gerçeğin en önemli yansıması ise teknolojinin hayatımızın hemen hemen her noktasına girmiş olması. Fibabanka olarak FX işlemleri için sunduğumuz FibaFix Platformu, işlem hızı, kolay kullanımı, teknolojik altyapısı ve gelişmiş grafikleri ile müşterilerimize döviz alım satım işlemlerinde destek olacak. Döviz piyasasında yaşanan gelişmeleri an be an takip edebilecek olan müşterilerimiz, aramaya gerek kalmadan döviz alım satım emri bırakabilme özelliklerinden faydalanabilecek. Böylelikle Londra FX Piyasası müşterilerimizin bir tık uzağında olacak.” dedi.